Kategorijos
Kitos veiklos

Ar mokytis nuotoliniu būdu – geriau nei fiziškai kontaktuojant?

Korona viruso įtaka ir tuo pačiu rezultatas – mokymasis nuotoliniu būdu apie kurį paskutiniu metu kalbama labai daug. Kodėl? Kadangi situacija privedė prie supratimo, kad toks mokymasis yra kur kas patogesnis ir tuo pačiu padeda šiuolaikiniam žmogui sutaupyti labai daug laiko. Webinarai tampa ne tik alternatyva, tačiau net ir būtinybe, kuri atveria galimybes mokytis ten, taip ir tada, kai žmogui labiausiai tinka.

Tinkamas laiko pasirinkimas

WebinaraiWebinarai pirmiausia yra giriami dėl mokymosi laiko pasirinkimo. Žinoma, ne visada viskas taip paprasta. Kai kuriais atvejais yra nustatomos valandos kuriomis reikia prisijungti prie sistemos. Tačiau net ir tai pasirenkama vis rečiau, kadangi žmonės siekia, kad galėtų mokytis tada, kai jiems labiausiai tinka. Juk kol vieni dažniausiai produktyviausi rytais, tai tuo tarpu kitiems geriausias laikas mokytis yra naktis. O kuris variantas labiausiai tinka Jums?

Programos kismas

Renkantis konkrečios srities mokymus taip pat galima pamatyti, kad tas pats organizatorius gali pasiūlyti net kelias skirtingas to paties kurso alternatyvas. Kodėl? Kad kiekvienas rastų jam priimtina variantą. O kadangi suorganizuoti ir įrašyti skirtingus webinarus tampa labai paprasta ir patogu – daugelis ugdymo įstaigų naudojasi šia galimybe. Juk galiausiai dėl to laimi klientas, kuris renkasi jam tinkamiausią alternatyvą.

Pigiau – džiugina

Verta pabrėžti ir kainos aspektus, kurie dažniausiai džiugina. Kodėl? Kadangi skaitmeninis informacijos pateikimas suteikia šansą pasiūlyti paslaugas pigiau. Nereikia nuomotis patalpų, nereikia speciali įranga, kuria reikia aprūpinti ir studentus, kadangi jie mokosi namuose, darbo vietoje ir bibliotekose. Kuo mažesnės investicijos yra reikalingos – tuo žmogui yra geriau ir daugelis džiaugiasi, kad gali pigiau pasiūlyti paslaugas ir tuo pačiu pigiau jomis pasinaudoti.

Pasiūla – pagal kiekvieno poreikius

Šiuo metu pasiūla rinkoje yra tokia plati ir tuo pačiu tokia įvairi, kad kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamą variantą. Siūlome tuo pasinaudoti ir tuo pačiu mokytis kuo daugiau. Ne tik dėl profesijos, tačiau taip pat ir dėl savęs. Juk kuo daugiau žinote – tuo laimingesnis esate, kadangi tai galima pritaikyti praktikoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *