Kategorijos
Pramogos

6 mitai apie kvepalus

Daugeliui mūsų kvepalai yra neatsiejama kasdienybės dalis. Paprasčiausiai tikimasi, kad jie ne tik suteikia aromatą, tačiau kurią stilių, padeda puikiai atrodyti, galiausiai, puoštis. Tiesa, vyriški kvepalai dažniausiai yra apipinti įvairiais mitais. Moteriški taip pat, tačiau būtent vyriški dažniausiai analizuojami rečiau, tad ir mitų daugiau.

Pateiksime Jums kelis mitus, kurie kartais trukdo suvokti, kodėl kvepalai yra tokie svarbūs gyvenime, kaip jie pasiekia mūsų namus ir kaip pasirinkti.

1. Kvepalus geriausia laikyti vonioje

KvepalaiTai yra mitas, kadangi drėgmė kvepalams nėra nei reikalinga, nei geras pasirinkimas. žinoma, buteliukai bus uždaryti, tačiau mes siūlome jiems bet kuriuo atveju rasti sausą laikymo vietą. Tokiu atveju jie tarnaus našiau, kvapas bus intensyvesnis net ir praėjus ilgam laiko tarpui.

2. Kvepalai ant popieriaus nekvepia taip kaip ant kūno

Dažniausiai perkant kvepalus fizinėse prekybos vietose mes juos uostome nuo popieriaus skiautelių. Tačiau tiesa tokia, kad ant popieriaus jų aromatas yra visiškai kitoks nei tokiu atveju, kai purškiama ant odos. Taigi, taip renkantis galima ir suklysti.

3. Nekvėpinkite oro

Dažnai per filmus tenka matyti, kad moterys purškia orą ir paskui pereina per kvepalus. Tai nėra tikslingas kvėpinimasis. Kvėpintis reikia odą, kadangi nuo šilumos kvapas maloniai sklis ir tuo pačiu bus toks, koks ir turi būti.

4. Kvepalai nėra klasifikuojami pagal lytį

Gana dažnas mitas, kad vyriški kvepalai skirti tik vyrams o moteriški – tik moterims. Jeigu juose yra dedama feromonu – taip. Tačiau kitu atveju – ne. Svarbiausia, kad aromatas tiktų ir patiktų Jums. Tokiu atveju galėsite džiaugtis kvepalais, kurie juos puošia.

5. Kvepalų nereikia trinti tarpusavyje

Kvepalus, kaip jau minėjome, reikia purkšti ant kūno. Tačiau tikrai nereikia jų intensyviai trinti į odą. Tokiu atveju dažniausiai aromatas nebe toks, koks turi būti originalus, tad geriausia yra to vengti.

6. Kvapas visada vienodas

Kvepalai skirtingų paros metu gali skleisti visiškai visa kitą aromatą. Tai yra labai svarbu. Ir ne veltui dažnai moterys rytui perka vienokius kvepalus, o grįžusios namo keliauja po dušu ir tada kvėpinasi visiškai kitu aromatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *