Kategorijos
Kitos veiklos

Plaukimas baidarėmis žiemos metu. Įmanoma?

Lietuviai vis dažniau išbando vandens pramogas, kurios dažniausiai sukelia labai daug gerų emocijų ir tuo pačiu paskatina būti fiziškai aktyvesniems. Tiesa, šiuo metu pramogų yra labai daug ir geriausia išbandyti tas, kurios yra kuo paprastesnės ir puikiai atitinka skirtingų žmonių poreikius. Pavyzdžiui, unikalus pasirinkimas yra baidarių maršrutai vienai dienai ir nuostabu tai, kad nereikia laukti vasaros, kol bus galima mėgautis šios pramogos malonumais.

Baidarės – visais metų laikais?

Kadangi lietuviškos žiemos pssidarė vis šiltesnės, natūralu, kad tuo pačiu vandens pramogų laiko tarpas tapo kur kas ilgesnis. Paprasčiausiai plaukti baidarėmis galima visus metus, tik tokiu atveju reikia palaukti laiko tarpo kada vandens telkinys nebus užšalęs. Arba rinktis tokius telkinius, kurie taip niekada ir neužšąla.

BaidarėsBet kuriuo atveju daugiausia dėmesio reikia skirti tinkamai aprangai, kadangi būtent ji gali garantuoti, kad plaukimas sukels tik pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu pavyks išvengti šalto vandens jausmo. O su gera apranga – viskas paprasta, patogu ir tuo pačiu įmanoma.

Maršruto pasirinkimas

Jeigu galvojate, kad plaukimas baidarėmis žiemos metu yra ta pramoga, kurią norite išbandyti – tokiu atveju siūlome atsakingai rinktis maršrutus. Kadangi Lietuvoje šio tipo pramoga yra gana plačiai išpuoselėta – kiekvienas gali rinktis variantą, kuris jam labiausiai tinka.

Nuo gana aktyvių upių, kurios dažniausiai reikalauja ir tam tikrų specialių plaukimo įgūdžių, iki kur kas pasyvesnių, kurios tinka pradžiamoksliams, kurie dar neturi labai daug įgūdžių, tačiau siekia plaukti žiemą, kadangi tai dažniausiai suteikia daugiau emocijų.

Tinkamos apsaugos priemonės

Greta aprangos, kuri padeda išvengti šalčio, taip pat reikalinga ir tinkama apsauga, kuri leis ramiai jaustis plaukimo metu. Jeigu žiemos metu pasirenkama gana aktyvi trasa – geriausia sujungti kelias baidares vieną greta kito, kad plaukimas būtų saugesnis. Žinoma, taip pat reikalinga ir apsauga, specialios liemenės, kurias dažniausiai galima gauti nuomos punktuose. Galiausiai, būtinai reikia kuo detaliau išklausyti instruktažą, kuris suteikiamas prieš plaukimą.

Būkite saugus, saugokite kitus ir tuo pačiu išbandykite pramogas, kurios Jums tikrai sukels tik pačias geriausias emocijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *