Kategorijos
Laisvalaikis

Patarimai, kaip pasiruošti kitoms karatė varžyboms

Ar esate pasiruošę pakelti savo karatė įgūdžius į aukštesnį lygį? Nesvarbu, ar esate patyręs varžybų dalyvis, norintis iškovoti auksą, ar naujokas, pasiruošęs įrodyti, kad esate geriausias, ruošiantis kitoms karatė varžyboms reikia nepamiršti kelių pagrindinių dalykų. Šie patarimai padės suprasti taisykles ir tobulinti techniką, padės jums lengviau pasiruošti varžyboms ir suteiks pasitikėjimo savimi, kad kovos dieną pavyktų pasiekti sėkmę. Tinkamai nusiteikę ir pasiruošę kelioms svarbiausioms varžyboms, būsite pasirengę stoti ant kilimo ir parodyti pasauliui, kaip toli jus nuvedė karatė treniruotės. Pankration.lt – specialisto patarimai apie karate.

Suprasti konkurso taisykles

PankrationPrieš pradedant treniruotis varžyboms, svarbu suprasti taisykles ir nuostatus, kad išvengtumėte blogų įpročių. Varžybas reglamentuoja skirtingos organizacijos ir aplinkybės, todėl jums reikės išsiaiškinti konkrečias būsimų varžybų taisykles. Pavyzdžiui, norėsite sužinoti, ar turėsite dėvėti specialią aprangą, ar yra kokių nors varžybų dalyvių skaičiaus apribojimų. Be to, naudinga žinoti, kokia yra konkurso trukmė ir kiek laiko turite dalyvauti konkurse. Tai padės suplanuoti, kiek laiko reikės ruoštis ir su kokia įranga reikės treniruotis.

Išnagrinėkite savo varžovus ir jų techniką

Varžybose svarbiausia išbandyti save prieš varžovus. Prieš žengdami ant kilimo, norėsite išstudijuoti jų technikas ir įpročius, kad galėtumėte iš jų pasimokyti ir nustatyti silpnąsias vietas. Svarbu nepamiršti, kad varžybose dalyvaujate ne tam, kad įveiktumėte varžovą, o tam, kad varžytumėtės patys su savimi ir išbandytumėte savo galimybes. Studijuodami varžovus geriau suprasite savo gebėjimus ir galėsite nukreipti savo treniruotes, kad pagerintumėte savo silpnąsias vietas. Be to, tai padės jums nesiblaškyti dėl priešininko judesių ir suteiks daugiau galimybių laimėti.

Stiprinkite savo techniką ir įgūdžius

Prieš varžybas svarbu praktikuoti konkrečius įgūdžius ir techniką, kad pagerintumėte savo silpnąsias vietas. Tai padės jums labiau pasitikėti savo jėgomis ir geriau suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Prieš stodami į kovą su priešininkais, norėsite įgyti pasitikėjimo savimi ir įgūdžių, kurie pagrįstų jūsų gebėjimus. Praktikuodami savo silpnąsias vietas geriau jas suvoksite, todėl prieš varžybas galėsite jas tobulinti. Tai taip pat padės geriau įsidėmėti savo judesius, todėl galėsite geriau juos kontroliuoti.

Įgaukite formą ir praktikuokite savigydą

Būdami geriausios fizinės formos galėsite geriau pasirodyti ir išvengti traumų. Tačiau svarbu nepamiršti, kad varžotės ne su kitais žmonėmis, o su savimi. Tai reiškia, kad kuo labiau galėsite spausti savo kūną ir išbandyti jo ribas, tuo geriau seksis. Savigydos technikų, tokių kaip meditacija ir vizualizacija, praktikavimas padės pagerinti jūsų kūno gebėjimą gydytis ir atsigauti po treniruočių. Tai taip pat sumažins stresą ir pagerins jūsų protinį susikaupimą, todėl varžybų metu galėsite pasiekti geresnių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *