Kategorijos
Kiti straipsniai

Ką reikia žinoti apie nemokamus greituosius kreditus?

Nemokami kreditai – turbūt apie juos buvo girdėta ne kartą. Reklamose šmėžuoja labai dažnai besišypsantys veidai, kurie skelbia akciją-atrakciją: nemokamas paskolas. Na, gali pagalvoti žmogus: o tai kaip neimti, jei duoda už dyką?! Atrodo ir sutartį pasirašyti nesunku, ir viską. Užtrunki kelias minutes, kol pasirašai sutartėlę, o ir patys pinigai netrunka įkristi į sąskaitėlę. Ech, jei viskas tikrai būtų taip paprasta…

Apie greituosius kreditus prirašyta tikrai nemažai. Tos informacijos apie juos nors vežimu vešk. Bet vis tiek atsiranda žmonių, kurie dėl savo žioplumo ar nežinojimo prisidaro sau bėdų. Kad greitieji kreditai yra brangūs, tai žino visi. Čia jau nieko mes nenustebinsime pakartodami tą teiginį. Bet va, jei pasakysime, kad problemų yra ir su nemokamais kreditais, tai jau bus kitaip, ar ne?

Nemokami kreditaiNemokami kreditai gal ir yra tam tikra prasme nemokami, bet jie vis tiek gali pridaryti problemų. Ir pridaro. Didžiausia problema yra tokia: žmonės įsivaizduoja, kad kažkas jiems atiduos pinigus už dyką. Tokių žmonių nebūna daug, bet tikrai atsiranda. Ir tuomet jie nusteba, kai tą paskolą reikia grąžinti ir tą padaryti reikia labai greitai. Todėl reikėtų žinoti, kad tai nėra visiškai nemokamos paskolos, tai yra paskolos be palūkanų. Tai "nemokama" dalis yra tik tokia, kad paskolos gavėjui nereikia mokėti palūkanų. Bet įmokas vis tiek reikia mokėti kiekvieną mėnesį!

Kita problema yra tokia: būna žmonių, kurie galvoja, kad jei jau pasiskolino be palūkanų, tai ir grąžinti reikės neišvengiamai tik tą paskolos sumą be kitų mokėjimų. Dažniausiai taip yra būna. Bet kartais sutartyje yra prirašoma kitų mokesčių, pvz. sutarties sudarymo atveju. Tai kartais būna pirma paskola nemokamai suteikiama naujam klientui, t.y. atsisakant gauti palūkanų mokėjimus, bet kiti mokesčiai – lieka. Todėl reikia atidžiai skaityti pasiūlymo sąlygas, nes kitaip tai galima ir prisižaisti, tikinti to, ko kreditorius iš tiesų ir nesiūlo. Pasimovus ant tokio kabliuko galėsite kaltinti tik save, nes kreditoriai šiaip jau viską pateikia juodu ant balto ir nieko neslepia. Tik reikia kiekvieną pasiskaityti ant kokio popieriaus ir prie kokių žodžių yra dedamas asmeninis parašas.

Išvengus tokių dviejų didžiųjų klaidų, kurios kyla žmonėms ieškantiems lengvų pinigų, paskolos be palūkanų tikrai gali būti naudingos. Kartais net labai, jei pinigų reikia staiga, o palūkanų mokėjimų atlikti nėra iš ko. Tuomet bet koks sutaupymas yra labai naudingas, o ką jau ką, bet sutaupyti tokios paskolos tikrai leidžia. O sutaupyti pinigai tikrai neprapuola. Bet negalime nepakartoti dar kartą: jei jau skolinatės, tai atsakomybė kris ant jūsų pečių ir nieko negalėsite kaltinti, jei parašą padėsite ne ant tokios sutarties, kurią įsivaizdavote. Tai galioja ir kalbant apie kitus greituosius kreditus.

Jei jus domintų detaliau susipažinti su šiais ir kitaip greitais kreditais, mes galime rekomenduoti tai, kuo patys remiamės rengdami straipsnius apie kreditus: https://www.visikreditai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *