Kategorijos
Kitos veiklos

Nemateko produktų asortimentas

Visi tikriausiai yra girdėję pavadinimą Nematekas – tai viena iš didžiausių mėsos pramonės įmonių Lietuvoje, siūlančių pačių įvairiausių produktų. Bene kiekvienoje parduotuvėje galima rasti kažką iš Nemateko asortimento, kuris yra labai platus. Jau daugelį metų Lietuvoje veikianti įmonė investuoja į naujus gamybos metodus, sudėčių gerinimą, produkcijos tyrimus, todėl visuomet žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis ir gali pasiūlyti sveiką bei skanią produkciją.

NematekasŽemės ūkio bendrovės Nematekas gaminama produkcija gali būti skirstoma į keletą skirtingų kategorijų, o tai yra daroma sąmoningai – atskiri prekiniai ženklai leidžia žmogui geriau ir intuityviau suprasti apie ką yra tas produktas, todėl atsižvelgus į prekinį ženklą galima automatiškai susikurti tam tikrus skonio ir kokybės lūkesčius. Sukūrus tvarius ir gerai pažįstamus prekinius ženklus laimi abi pusės – tiek klientas, tiek ir gamintojas. Klientas laimi todėl, jog gali intuityviai vadovautis prekės ženklais ir atrasti daugiau mėgstamos produkcijos, kuri pažymėta tokiu pačiu prekiniu ženklu, tikėtis tam tikro kokybės standarto. Tuo tarpu pardavėjas arba gamintojas tokiu būdu gali į rinką įvesti daugiau produktų ir tikėtis jų pasisekimo, kadangi gerai išvystytas prekės ženklas iš karto patrauks klientų dėmesį ir šie susigundys jų išbandyti. Tad būtent apie Nemateko prekinius ženklus dabar ir pakalbėkime.

Tikriausiai esate parduotuvių lentynose matę įvairių mėsos gaminių pažymėtų prekės ženklu „Jokių pridėtinių E“. Tai yra Nemateko produktų linija, kurią geriausiai apibūdina jos pavadinimas – produktų sudėtyje nėra pridėtinių „E“ kategorijos konservantų. Šie produktai dažnai būna kiek brangesni nei analogiško tipo kitų gamintojų gaminiai, tačiau klientai juos renkasi ne dėl žemos kainos, o dėl aukštos kokybės – receptūra šiems mėsos gaminiams kurta atsižvelgiant į aukščiausius kriterijus ir siekiant sukurti produktus kurie bus ne tik skanūs, bet ir sveiki.

Jei turite vaikų, tikriausiai esate susipažinę ir su „Mažylių“ produktų linija. Nematekas ją sukūrė siekdamas atskirti produktus kurie skirti vaikams – yra švelnesnio skonio, sudėtyje neturi kenksmingų pridėtinių medžiagų. Mažylių pieniškos dešrelės, dešros ir paštetas patinka daugeliui vaikų, tad jei jūsų atžala nemėgsta mėsinių produktų, pabandykite jam patiekti „Mažylių“ linijos patiekalų.

Na ir galiausiai tikriausiai pats žinomiausias ir populiariausias Nemateko prekinis ženklas – „Valdovų“ linijos gaminiai. Tai aukščiausios kokybės rūkyti ir vytinti gaminiai, kurie gali priminti tai, ką prieš daugelį šimtmečių ant savo stalų turėjo mūsų šalies valdovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *