Kategorijos
Kitos veiklos

Lokacija renkantis butus tampa vis svarbesnė

ButasNatūralu, kad renkantis namus, kuriuose bus gyvenama visą laiką, norisi iki mažiausių smulkmenų rasti tokius, kuriuose žmogus gali gerai jaustis ir paprasčiausiai gali sakyti, kad tikrai gyvena namuose.

Tiesa, naujos statybos butas šiuo metu gali būti randamas ne beveik bet kuriame Lietuvos mieste, tačiau beveik ir bet kiekviename didmiesčio mikrorajone, tad renkantis reikia nepamiršti įvertinti vietos, kadangi ji labai dažnai lemia gyvenimo kokybę.

Ne tik miestas, tačiau ir mikrorajonas

Renkantis būstus reikia kuo daugiau dėmesio skirti ne tik miestui, kuris dažniausiai vertinamas pagal darbų bei kitas galimybes, tačiau taip pat ir pagal mikrorajonus, kurie taip pat prisideda prie daugiau arba mažiau žmogui reikalingos gyvenimo kokybės. Štai vieni Vilniaus mikrorajonai vertinami kur kas labiau, kadangi iš jų susisiekimas kur kas patogesnis, galiausiai, arti yra visos reikalingos paslaugos, tad galima sutaupyti labai daug laiko. Tuo tarpu kiti ne tokie populiarūs, tačiau dažniausiai naujos statybos butas jame kainuoja pigiau, tad reikia vertinti visumą.

Pastatų, kurie yra aplink, poreikis

Daugeliui atrodo, kad naujos statybos butai dažniausiai ne tokiose gerose lokacijose. Tai yra klaidingas požiūris. Žinoma, priklausomai nuo vietos kinta kaina, tačiau tikrai negalima sakyti, kad nauja statyba yra praktiškai blogesnėse vietose. Svarbiausia yra pastatai ir tuo pačiu juose teikiamos paslaugos, kurios yra aplink. Juk daugeliui žmonių norisi, kad kuo arčiau būtų darbo vieta, taip pat ir darželis, prekybos centrai bei kitos panašios komunikacijos, kurios reikalingos beveik kasdien, tad reikia, kad jų pasiekimas būtų greitas.

Kainos – auga

Kadangi šiuo metu naujos statybos butai auga kaip ant mielių – kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tiesa, nors konkurencija darosi vis didesnė, tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad kainos vis tiek auga. Paprasčiausiai žmonės vis labiau renkasi naujos statybos butus, kadangi supranta, kad tai yra gera investicija. O kuo daugiau investuojama – tuo greičiau tai atsiperka ir galiausiai garantuoja, kad kiekvienas žmogus gyvens taip, kaip jam labiausiai norisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *