Kategorijos
Kitos veiklos

Auginantiems triušius: svarbiausia info, kuria reikia žinoti

Daugeliui žmonių dekoratyviniai triušiai atrodo labai patrauklus gyvūnas. Kodėl? Kadangi šie mieli gauruoti padarėliai yra labai smagūs ir malonūs. Tačiau reikia nepamiršti, kad ir kokie jie jaukūs akims bei rankoms – reikalauja nemažai priežiūros, tad vet klinika Vilniuje turi būti Jūsų mintyse visada.

Bet koks gyvūnas reikalauja dėmesio, tačiau dekoratyviniai gyvūnai ypač. Paprasčiausiai jie gana lepūs, tad neskyrus tiek dėmesio, kiek jiems reikia – serga labai dažnai.

Gyvūnas bijo skersvėjų

Vet klinikaPirmiausia reikia atsakingai rasti vietą, kurioje Jūsų gyvūnas gyvens. Jie labai jautrūs dideliems pokyčiams, tad reikia rasti tokią vietą, kuri nebus keičiama. Lygiai taip pat triušiams dažniausiai kenkia skersvėjis. Jie pirmiausia susiduria su ausų problemomis, kurios galiausiai virs labai dideliais uždegimais. Taigi, reikalinga gera vieta, kuri nebūtų per judri ir tuo pačiu kur nebūtų vėjo.

Per kaitru – blogai

Reikalinga ir tokie vieta, kad nebūtų per daug kaitrios, kadangi triušiai tam yra labai jautrūs. Blogiausia, kad pasirenkamos vietos greta radiatorių, kurie žiemos metu yra labai užkaitinami. Tai gali Jūsų gyvūnui sukelti ne tik odos niežulį, tačiau taip pat ir kvėpavimo takų ligas. Žinoma, jas sutvarkyti galima pakeitus narvo vietą, tačiau geriausia iškart atsakingai ją pasirinkti.

Augliai – ypač dažni

Galiausiai, vet klinika Vilniuje labai reikalinga ir tokiu atveju, kai gyvūnai pasitaikė augliai. Paprasčiausiai tai yra neišvengiamybė, kuri dažniausiai kankina graužikus. Šiuo atveju svarbiausia yra nebandyti gyvūnų gydyti patiems, kadangi taip dažniausiai sukeliama dar daugiau sveikatos problemų. Taigi, siūlome kuo skubiau kreiptis į specialistus ir auglys bus sėkmingai pašalinamas. Galiausiai, namuose gydyti pagal specialisto rekomendacijas, o ne internete rastais patarimais, kurie gali padaryti dar daugiau problemų gyvūno sveikatai.

Svarbiausia yra tai, kad po ranka visada būtų geriausių specialistų telefono numeris, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Tokiu atveju gyvūnas niekada nesirgs, o tokiu atveju, kai susirgs – jam visada bus suteikta pati reikalingiausia pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *