Kategorijos
Pramogos

12 dovanų merginai, kuri turi viską

Ar pažįstate žmogų, kuris turi viską? Tikriausiai taip nėra, bet ji gali taip jaustis. Yra daugybė ekstravagantiškų dovanų žmogui, kuris turi viską – nuo praktiškų daiktų, pavyzdžiui, naujo bagažo, iki ekstravagantiškų dalykų, pavyzdžiui, privačios salos. Tokiam žmogui rasti tobulą dovaną gali būti sudėtinga, ir ne tik dėl kainos. Jei turite draugą ar šeimos narį, kuris turi daugiau pinigų, nei žino, ką su jais daryti, rasti tinkamą dovaną dar sudėtingiau. Gudrybė – galvoti nestandartiškai ir rasti ką nors asmeniško, kas jai patiktų, bet nebūtinai pirktų sau. Nesvarbu, ar jūsų biudžetas nedidelis, ar tiesiog norite jai padovanoti ką nors ypatingo, kas nesugadintų banko, štai keletas idėjų dovanoms, kurių ji negaus iš nieko kito. Dovanos merginai ir specialisto patarimai.

SPA diena su draugais

DovanosNėra nieko geriau už dieną SPA centre, kai galima atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir pasimėgauti mažyčiu pasilepinimu. Daugelyje didelių viešbučių yra SPA centrų, bet kodėl gi nepadarius geriausiai draugei specialios kelionės į tik moterims skirtą SPA centrą? Jų yra daugybė, iš kurių galima rinktis, ir jos yra puiki dovana, jei turite nedidelį biudžetą. Jei nenorite vykti už miesto, daugelyje didžiųjų miestų yra SPA centrų, kurie siūlo dienos abonementus. Jei turite kelias drauges, kurioms, jūsų manymu, tai galėtų patikti, eikite kartu ir pasidalykite išlaidas. Taip ji gali būti daug prieinamesnė. Jei turite ypatingą draugę, kuri tuokiasi, ypatinga diena SPA centre gali būti puiki dovana jai ir jos pamergėms. Nuotakos diena SPA centre – puikus būdas visiems paskutinį kartą pabūti kartu prieš didžiąją dieną. Padarykite ją dar įsimintinesnę užsisakydami atskirą kambarį SPA centre ir galbūt užsakydami pristatytą maistą.

Asmeninis daiktas

Jei turite draugę, kuri mėgsta keliauti arba tiesiog yra šiek tiek namisėda, personalizuotas daiktas, pavyzdžiui, kelionių plakatas, krepšys ar net knyga su jos vardu, gali būti apgalvota ir unikali dovana. Taip pat galite rasti įdomių daiktų, pavyzdžiui, puodelių su jos šeimos nuotraukomis arba nuotraukų rėmelių su jos mėgstamiausiais vaizdais. Taip pat galite pabandyti surasti ką nors, kas jai ypatinga, jei apie ją žinote ką nors, ko nežino niekas kitas, pavyzdžiui, seną nuotrauką arba mėgstamą vaikystės žaislą. Jei ji mėgsta muziką, galite nupirkti jai asmeninį kompaktinį diską su jos vardu arba net atspausdinti jai ypatingus dainų žodžius. Jei ji mėgsta knygas, galite nupirkti knygos plokštelę, kurią ji galėtų uždėti ant savo ypatingų knygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *