ku

Kaunas Ultras

„Kaunas Ultras“, tai jau daugiau nei 20 metų gyvuojanti futbolo sirgalių grupė, kuri visur ir visados palaiko FBK „Kauną“.

Savo veiklą pradėję 1990-aisiais, vieninteliai aktyvūs ir organizuoti futbolo sirgaliai Kaune, iš visos širdies Geltonai Žalius palaiko tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje. Jie būna tiek didžiausiuose stadionuose, tiek ir provincijos aikštėse – visur kur žaidžia „Kaunas“.

„Kaunas Ultras“ dėka, iš naujo atgimė „FBK Kaunas“ ir jų pagalba šiuo metu Kaunas toliau gali didžiuotis Geltonai Žalia miesto komanda. Sirgaliai nuo komandos nenusisuko tiek pakilimo (t.y. didžiausių pergalių metu), tiek ir nuosmūkio (žaidimas mėgėjų lygose ar klubo išnykimo grėsmė) laikotarpiu.

Šiuos vaikinus pažinsite iš Geltonai Žalios atributikos, vėliavų, garsių dainų bei skanduočių ir aptinkami jie ten, kur vyksta „FBK Kauno“ rungtynės.

Jeigu mylite futbolą, Kauną, „FBK Kauną“, mėgstate linksmai leisti laiką ir norite susirasti naujų bičiulių, prisidėkite prie „Kaunas Ultras“ sirgalių grupės ir tapkite pačiu tikriausiu Geltonai Žalios šeimos nariu.

Daugiau informacijos galite rasti:
www.facebook.com/kaunasultras

Esi tikras FBK Kauno fanas? sek mus soc. tinkluose!