FBK “Kauno“ gretose - dar aštuoni nauji žaidėjai

Komandos naujienos

FBK “Kauno“ gretose - dar aštuoni nauji žaidėjai

Parašyta: 2016-07-27 19:17


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmoje lygoje rungtyniaujanti Futbolo Bendruomenės Klubo (FBK) „Kaunas“ ekipa pasipildė dar aštuoniais naujais žaidėjais.

Šiuo metu turnyrinės lentelės apačioje esantis klubas ieškojo pastiprinimo ir jį rado Marijampolėje. Kauniečių gretose nuo antrojo rato rungtyniaus gerai futbolo pasaulyje pažįstamas, bet pastaruoju metu niekur nerungtyniavęs Tadas Lekeckas.

21 metų krašto saugas futbolo paslapčių mokėsi gimtojoje Marijampolėje, o vėliau atstovavo „Sūduvos“ gretas bei prieš keletą metų epizodiškai rungtyniavo Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose. Nuo 2011 m. Tadas buvo kviečiamas į įvairias Lietuvos jaunimo rinktines ir ruošėsi kartu su U-19 komanda Lietuvoje vykusiam šio amžiaus Europos futbolo čempionatui.

Taip pat FBK „Kauną“ papildė anksčiau Marijampolės „Sūduvai“ priklausę ir pastaruoju metu šio klubo dublerinėje komandoje rungtyniavę – puolėjas Tomas Valukonis, saugai Aivaras Bielkauskas, Mantas Raulynaitis ir Giedrius Kazelis bei gynėjas Aivaras Tereškevičius.

Komandas gretas papildė ir du jauni Kauno futbolo mokyklos auklėtiniai – devyniolikmečiai Edvinas Kinderis ir Darius Kunigėnas. Abu jaunuoliai rungtyniauja saugo pozicijoje.

Gaila, bet FBK “Kauno” klubas buvo priverstas atsisveikinti su šiais žaidėjais – Augustinu Montvydu, Gvidonu Narmontu, Andriumi Petraška, Elvinu Bajorinu. Taip pat ekipa atsisveikino su rezultatyviausiu pirmojo rato klubo žaidėju Edvinu Stonkumi. Komandai nebepadės ir tris rungtynes sužaidęs Lukas Pangonis. Klubas nuoširdžiai dėkoja futbolininkams ir linki geriausios kloties jų tolimesnėje karjeroje.

Pirmąsias rungtynes po didžiosios pertraukas FBK “Kaunas” žais jau šį penktadienį. Kaune, NFA stadione, 19 val. Geltonai Žalių laukia akistata su lygos lydere Kazlų Rūdos “Šilo” ekipa.
Esi tikras FBK Kauno fanas? sek mus soc. tinkluose!