J. Popiera: “Laikui bėgant atsiranda didesnis tarpusavio supratimas“

Interviu

J. Popiera: “Laikui bėgant atsiranda didesnis tarpusavio supratimas“

Parašyta: 2016-05-13 17:40


Sunkiai LFF Pirmos lygos pirmenybėse įsivažiavęs FBK „Kaunas“ pastaruoju metu demonstruoja solidų žaidimą. Geltonai žalių sąskaitoje jau dvi iš eilės iškovotos pergalės. Dar svarbiau yra tai, kad pirmuosiuose turuose daugybę įvarčių praleidę kauniečiai paskutinėse dvejose rungtynėse savo vartus išlaikė sausus ir nepraleido įvarčio.

Prie to neabejotinai daugiausiai prisidėjo vartuose užtikrintai stovintis Justinas Popiera.

Artėjant rungtynėms su Vilniaus „Vyčio“ komanda, fbk-kaunas.lt pakalbino Marijampolės „Sūduvai“ priklausantį vartininką.

- Jau dvejose iš eilės rungtynėse nepraleidi įvarčio. Ką vartininkui reiškia tokios serijos?
- Geras jausmas išlaikyti vartus sausus, bet tai yra ne vien mano, o visos komandos nuopelnas. Svarbiausia, kad nepraleidę ivarčio pagaliau iškovojome tas pergales.

Bet paskutinėse rungtynėse atremtas vienuolikos metrų baudinys toli gražu ne komandos nuopelnas?
- Taip, bet vienuolikos metrų baudinys yra loterija. Šį kartą pasisekė ir niekas nežino, kaip bus kitą kartą. Aišku, tokie epizodai prideda pasitikėjimo savo jėgomis.

Kaip manai, kas tapo pagrindiniu raktu į pergales?
- Laikui bėgant atsiranda didesnis tarpusavio supratimas, kuris priveda prie solidesnės gynybos ir solidaus puolimo. Manau tai buvo pagrindinė pagerėjusio žaidimo priežastis.

Kaip tau pačiam sekėsi įsilieti į komandą ir priprasti prie naujų gynėjų?
- Komandos kolektyvas tikrai labai geras, visi draugiški. Gynybos grandis, lyginant su pernai metais, buvo pasikeitusi, tad čia ne vien man, o apskritai visiems reikėjo laiko priprasti vieniems prie kitų. Dabar viskas gerai.

Ko tikitės iš artėjančių rungtynių su „Vilniaus Vyčiu“? Ko gali laukti žiūrovai?
- „Vilniaus Vytis“ yra gera komanda, turinti patyrusių žaidėjų, kurie yra rungtyniavę ir Lietuvos rinktinėje. Komanda yra tarp favoritų laimėti Pirmą lygą. Mes tikėtis lengvų rungtynių tikrai negalime, tačiau atiduosim visas jėgas, kad pasiektume teigiamą rezultatą.

Kaip vertini „Kauno“ galimybes šiame sezone? Kurioje vietoje klubas yra pajėgus finišuoti?
- Nenorėčiau spėlioti, kurioje vietoje galėtume būti. Stengiamės kiekvienose rungtynėse, o kurią vietą užimsime, pamatysime ateityje.
Esi tikras FBK Kauno fanas? sek mus soc. tinkluose!